Fundator. Pomysł. Intencje. Realizacja.

Pomysłodawcą oraz Fundatorem Instytucji: Fundacja AVENHANSEN – Szkolenia dla rozwoju jest firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o.

Fundator zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń biznesowych (otwartych i zamkniętych) dla firm i instytucji (Administracja publiczna). Organizuje również konferencje oraz zajmuje się szeroko pojętym doradztwem biznesowym.

W czerwcu 2017 roku przypadła 10-ta rocznica powstania AVENHANSEN Sp. z o.o. Zarząd spółki uznał, że to świetna okazja do tego, aby rozpocząć również działalność edukacyjną dla osób prywatnych – dorosłych i młodzieży, którzy nie mają możliwości udziału w komercyjnych szkoleniach.

Celem jest wsparcie osób dorosłych, a także zdolnej młodzieży oraz promocja konieczności stałego rozwoju, dokształcania i doskonalenia swoich umiejętności. Tempo zmian w otaczającym nas świecie jest ogromne. Ci, którzy skończyli już naukę a nie chcą pozostać w tyle za żądnymi wiedzy, umiejętności i odniesienia sukcesu „młodymi wilkami” muszą na własną rękę i na własny koszt stale podnosić swoje kwalifikacje. To często zbyt duże obciążenie finansowe dla tych ludzi. Dlatego właśnie Zarząd AVENHANSEN Sp. z o.o. postanowił pomóc i wyjść na przeciw osobom głodnym wiedzy i poszerzania horyzontów.

Z uwagi na to, w ramach Fundacji, poza propozycją szkoleń dla dorosłych, dużą wagę przywiązujemy do pomagania młodzieży uczącej się. Jest bardzo wielu zdolnych, młodych ludzi, którzy nie otrzymują profesjonalnego i należytego wsparcia edukacyjno-szkoleniowego.

Profesjonalni i bardzo doświadczeni Trenerzy przekażą na naszych darmowych szkoleniach pełną wiedzę i umiejętności jakie posiadają – zdobywając je podczas kilkunastu (czasem kilkudziesięciu) lat pracy zawodowej w biznesie i w administracji publicznej.

Szkolenia, pomimo że bezpłatne, są pełnowartościowe i przeprowadzane na analogicznych warunkach organizacyjnych i jakościowych jak pełnopłatne szkolenia otwarte firmy AVENHANSEN Sp. z o.o., a zatem przy zachowaniu następujących standardów::

• Miła i fachowa obsługa pracowników naszego biura na każdym etapie współpracy
  • Doświadczenie i doskonałe przygotowanie merytoryczne trenera
  • Odpowiednio dobrane metody i techniki szkoleniowe
  • Profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
  • Sala szkoleniowa
  • Obiady i przerw kawowe podczas trwania szkolenia
  • Grupy na szkoleniu od 5 do 10 osób
  • Możliwość uzyskania pomocy od Trenerów w ramach stworzonego specjalnie w tym celu profesjonalnego forum szkoleniowego: www.forum-szkolenia.pl

Sprawdź nas!

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz na darmowe szkolenia! 🙂