Negocjacje biznesowe

Umiejętności negocjacyjne to złożony proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Podczas prowadzenia negocjacji nic nie zastąpi doświadczenia, ale nie oznacza to, że pewnych umiejętności nie można się nauczyć.

Celem naszego szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności z zakresu prowadzenia negocjacji biznesowych. Podczas trwania szkolenia uczestnicy poznają narzędzia, które pozwolą im realnie wpływać na decyzje innych oraz nauczą się dostosowywać swój styl komunikacji i perswazji do celu, jaki chcą osiągnąć.

Zobacz daty szkoleń

Do kogo kierowane jest szkolenie z negocjacji biznesowych?

Nasze szkolenie skierowane jest to handlowców, przedstawicieli handlowych, telemarketerów, pracowników działu obsługi klienta, pracowników działu sprzedaży, key account managerów (KAM), kierowników, osób zarządzających oraz osób negocjujących z partnerami biznesowymi. Szkolenie z negocjacji w biznesie rekomendujemy osobom, które planują otwarcie swojej działalności gospodarczej, jak również przedsiębiorcom funkcjonującym już na rynku w celu poprawienia efektywności prowadzonych działań negocjacyjnych.

Zobacz program szkolenia

Korzyści ze szkolenia

Dzięki udziałowi w szkoleniu otwartym z AVENHANSEN:

 • zdobędziesz / rozszerzysz wiedzę dotyczącą negocjacji biznesowych,
 • nabędziesz umiejętności z zakresu zastosowania odpowiedniego stylu przekonywania i wywierania wpływu (sztuka perswazji),
 • poznasz strategie i techniki negocjacyjne,
 • dowiesz się, jak budować długofalowe relacje z klientami / partnerami biznesowymi,
 • dowiesz się, jak wykorzystywać swoje mocne strony i formułować przekonujące argumenty,
 • poznasz sprawdzone i skuteczne techniki sprzedaży,
 • nauczysz się posługiwać językiem korzyści,
 • wypracujesz swój własny model negocjatora,
 • poprawisz swoje umiejętności komunikacyjne niezbędne w negocjacjach,
 • udoskonalisz umiejętności renegocjacyjne, które są niezbędne podczas ustalania warunków umów,
 • dowiesz się, jak przeciwdziałać manipulacjom,
 • nauczysz radzić sobie z emocjami i tzw. trudnym negocjatorem.

Poznaj trenerów i miasta, w których prowadzimy szkolenie

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu z zakresu negocjacji w biznesie?

Szkolenie z prowadzenia negocjacji w biznesie przynosi wielowymiarowe korzyści zarówno dla osoby szkolonej, jak i całego przedsiębiorstwa. Pracownik zyskuje umiejętność prowadzenia rozmów przy stole negocjacyjnym do satysfakcjonującego konsensusu. Ponadto zyskuje i rozwija inne ważne kompetencje, takie jak kontrolowanie emocji, umiejętność aktywnego słuchania, zdolności komunikacyjne. Podczas szkolenia uczestnicy poznają wiele metod prowadzenia rozmów, dzięki czemu mają okazję wypracować swój własny styl prowadzenia rozmów. Szkolenie stwarza również okazję do tego, by w praktyce doświadczyć trudnych rozmów. Szkolenia z negocjacji nie tylko rozwijają kompetencje w tym zakresie, ale znacznie wykraczają poza prowadzenie rozmów negocjacyjnych w biznesie. Warto wspomnieć, że z negocjacjami spotykamy się na każdym kroku. Negocjujemy nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym.

Metody szkoleniowe

Szkolenie prowadzone jest w formie mini-wykładów oraz warsztatowej. Głównym celem warsztatów jest zaangażowanie uczestników szkolenia w symulacje i ćwiczenia umiejętności negocjacyjnych. Taka praktyczna formuła szkoleniowa przynosi bardzo dobre efekty.

Jak przebiega szkolenie z negocjacji w biznesie?

Szkolenie z negocjacji w biznesie obejmuje 2 dni szkoleniowe, podczas których nabędziesz umiejętności, które będą towarzyszyć Ci do końca życia. Otrzymasz profesjonalne materiały szkoleniowe, a na koniec kursu – certyfikat ukończenia szkolenia. Przewidziane są dwie przerwy kawowe każdego dnia oraz (opcjonalnie) ciepły posiłek.

Informacje dodatkowe:

Na hasło “fundacja” uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Zobacz daty szkoleń