Huraaa …!!! 🙂
Za nami pierwsze, zrealizowane z pełnym sukcesem szkolenie otwarte.

Uczestnicy szkolenia są bardzo zadowoleni a my dumni, że mogliśmy pomóc i zupełnie za darmo ale w pełni profesjonalnych warunkach, przy pomocy profesjonalnych narzędzi i dzięki super profesjonalnemu Trenerowi – zorganizować świetne szkolenie.

Poniżej przedstawiamy mini relację fotograficzną i tekstową z procesu jaki przeszliśmy aby to szkolenie mogło się odbyć.Wstawialiśmy szkolenie na stronie Fundacji, Fanpage i reklamie Googla

1. Zarezerwowaliśmy profesjonalną salę szkoleniową w Hotelu Radisson Blu w Krakowie, wraz z obiadem i przerwami kawowymi.
  2. Umówiliśmy się z Trenerem (Mirosław Plak) na realizację tego szkolenia.
  3. Odbieraliśmy zgłoszenia od przyszłych Uczestników i zbieraliśmy grupę.
  4. Udało się! 🙂
  5. W dniu 22.11.2017 Klaudia Adamus przesłała do wszystkich uczestników zaproszenie na szkolenie (informacje organizacyjne, które zawierały cały harmonogram dnia szkoleniowego)
  6. W szkoleniu wzięło udział 8 osób. Zapisanych było 10 i przy takiej liczbie zamknęliśmy grupę. Niestety w ostatniej chwili jedna z Pań się rozchorowała a Pan po prostu nie przyjechał, nie odbierał od nas telefonów, nie odpisywał na maile – tak się nie robi – ktoś inny mógł wziąć udział w tym szkoleniu …
  7. Przygotowaliśmy profesjonalne materiały – wszystko musiało wyglądać i być zorganizowane dokładnie tak, jak przy organizacji pełnopłatnych szkoleń przez firmę AVENHANSEN Sp. z o.o.
  8. W dniu 29.11.2017 Klaudia Adamus powitała uczestników szkolenia w sali szkoleniowej Hotelu
  9. Trener Mirosław Plak przeprowadził szkolenie, które zostało bardzo wysoko ocenie (opinie dostępne poniżej)
  10. Szkolenie zrealizowane z uwzględnieniem metody warsztatowej
  11. Uczestnicy otrzymali Certyfikaty ukończenia szkolenia
  12. Zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia
  13. Zadowoleni Uczestnicy rozeszli się

A tak nas ocenili Uczestnicy szkolenia

Szkolenie bardzo rzeczowe, teoria poparta wieloma przykładami co pozwala łatwiej zrozumieć temat. Bardzo kompetentny prowadzący. POLECAM!

Bardzo miła atmosfera i dobre przygotowanie merytoryczne trenera.

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie.

Szkolenie bogate w treść merytoryczną, jak również świetna atrakcyjność przekazu.

Rzetelne i konstruktywne dotyczące negocjacji miękkich.

Szkolenie przeprowadzone sprawnie, interesujące treści. Forma konwersatorium bardzo mi odpowiadała.

Praktyczne podejście do szkoleń, dostosowanie tematu do grupy, energia przez całe szkolenie i niezwykłe doświadczenie!

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, dostarczające praktycznej wiedzy.

Efektywna komunikacja biznesowa

BRAK WOLNYCH MIEJSC NA NAJBLIŻSZY TERMIN KOLEJNY TERMIN PLANOWANY NA 2020 rok