Zostań naszym Partnerem

Weź udział w Programie Partnerskim

Zapraszamy do współpracy Firmy, Instytucje, Organizacje, które chcą razem z nami budować społeczną świadomość oraz promować konieczność stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Wspólnie zapewnijmy osobom prywatnym – dorosłym i młodzieży – dostęp do pełnowartościowych szkoleń.

Dajmy szansę tym, którzy nie mają możliwości uczestnictwa w komercyjnych warsztatach.

Wierzymy, że razem z Państwem, to co dotychczas było niedostępne, stanie się MOŻLIWE.

POMAGANIE JEST FAJNE! 🙂

Możecie Państwo zostać naszym Partnerem / Sponsorem wybranego szkolenia otwartego » lub dowolnego, innego projektu szkoleniowego.

Z przyjemnością omówimy indywidualny program partnerski, uwzględniający Państwa oczekiwania, potrzeby i możliwości obydwu stron.

Poniżej to, co możemy Państwu zaproponować w zamian za wsparcie naszych działań:

1. Umieszczanie logo firmy wraz z odnośnikiem do strony internetowej oraz krótkim opisem Partnera na stronie Fundacji
  2. Promocja Firmy Partnera przy okazji wszelkich działaniach związanych z działalnością i promocją Fundacji (banery, broszury, ulotki, oznakowanie sal szkoleniowych, oznakowanie materiałów szkoleniowych), również na portalach społecznościowych (np. Facebook, Linked In, Golden Line)
  3. Informowanie Partnera Fundacji o wszelkich działaniach Fundacji (np. poprzez Newsletter Fundacji)
  4. Voucher (do 50 % zniżki) od Fundatora Fundacji – Firmy szkoleniowo-doradczej AVENHANSEN Sp. z o.o. – na realizację szkoleń biznesowych i administracji publicznej dla pracowników Partnera
  5. Dotarcie do szerokiej grupy odbiorców poprzez działania promocyjne oraz mediowe, podejmowane w ramach działalności fundacji
  6. Dyplom Partnera fundacji

Zapraszamy Państwa do różnych form partnerstwa. Jesteśmy otwarci na szerokie kierunki współpracy – razem możemy więcej. Z przyjemnością omówimy indywidualny program partnerski, uwzględniający potrzeby i możliwości obydwu stron.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi dokonanie darowizny na rzecz fundacji pozwala Państwa firmie na odliczenie do 10% osiągniętego dochodu w stosunku rocznym.

Zapraszamy do kontaktu »

Konto bankowe w mBank nr: 21 1140 2004 0000 3302 7697 1116
Nazwa: FUNDACJA AVENHANSEN – SZKOLENIA DLA ROZWOJU
Adres siedziby: ul. Kronikarza Galla 4 lok. 9, 30-053 Kraków
Adres korespondencyjny: ul. Podłącze 31, 30-218 Kraków

Pomóż nam realizować profesjonalne szkolenia za darmo. Bez wsparcia finansowego, będzie to niemożliwe.

pixel