BRAK WOLNYCH MIEJSC NA NAJBLIŻSZY TERMIN
KOLEJNY TERMIN PLANOWANY NA 2020 rok

Zapisz się na bezpłatne szkolenie

autoprezentacja bezplatne szkolenia kursy fundacja avenhansen 300x205Prezentacje (maturalne, na zakończenie szkoły, egzaminacyjne itp.) to prawdopodobnie pierwsze wystąpienia publiczne, z jakim przychodzi się mierzyć młodym osobom. Stres, jaki towarzyszy tego typu wystąpieniom jest w przypadku prezentacji egzaminacyjnych podwójny. Z jednej strony wywołuje go obawa o rzetelne przygotowanie się do tematu (czy go rozumiem, czy znajdę trafne argumenty, czy jestem dobrze przygotowany … ). Z drugiej strony dochodzi strach przed zaprezentowaniem siebie i swojej pracy przed publicznością (jaką jest również niewątpliwie każda komisja egzaminacyjna). Czy pokona mnie trema, czy zmieszczę się w czasie, czy moja odpowiedź będzie uporządkowana, spójna i błyskotliwa.

CEL WARSZTATU:

Celem warsztatu jest przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności z zakresu przygotowania się do wystąpień publicznych. Poznają oni podstawowe kryteria oceny prezentacji (co wpływa na jej pozytywny odbiór), techniki radzenia sobie ze stresem i tremą przed i w trakcie wystąpienia, jak również zapoznają się z zasadami autoprezentacji własnej osoby.

DLA KOGO:

Na warsztat zapraszamy wszystkich maturzystów, absolwentów szkół, studentów

PROGRAM SZKOLENIA (1 dzień):
  1. WEDŁUG JAKICH KRYTERIÓW JESTEŚMY OCENIANI I ODBIERANI PODCZAS PREZENTACJI
  2. NASTAWIENIE MA ZNACZENIE – ROLA NASTAWIENIA I PRZYGOTOWANIA A SUKCES PODCZAS PREZENTACJI
  3. LĘK JEST WBREW POZOROM DOBRĄ RZECZĄ, POMOŻE STAĆ CI SIĘ DOBRYM MÓWCĄ – techniki radzenia sobie z tremą
    • co robić, gdy głos mi drży
    • co robić, kiedy zaschnie mi w gardle
    • co robić, gdy zapomnę o czymś powiedzieć
  4. JAK Z DOBREJ PREZENTACJI ZROBIĆ ŚWIETNĄ – techniki budowania zainteresowania słuchaczy
    • wykorzystanie anegdot, cytatów, aforyzmów, historii, „złotych myśli”, humoru
  5. TECHNIKI AUTOPREZENTACJI
    • wygląd zewnętrzny – jego wpływ na pewność siebie
    • budowanie autorytetu występującego strojem
    • budowanie autorytetu występującego głosem – komunikacja wokalna
    • budowanie autorytetu występującego słowem – komunikacja werbalna
    • technika PROSTO: postawa, ręce, oczy, samogłoski, twarz, oddech
    • kompozycja dobrej prezentacji – jak zacząć, jak rozwinąć i jak świetnie zakończyć prezentację
    • przydatne triki w Power Point
  6. PODSUMOWANIE SZKOLENIA – indywidualny plan działania po szkoleniu

METODY SZKOLENIA:

Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową opartą na aktywacji uczestników szkolenia poprzez:

• pracę w zespołach
  • gry symulacyjne/ ćwiczenia praktyczne – oparte na rzeczywistych przykładach
  • dyskusje na forum grupy
  • testy/ ankiety
  • wykład z prezentacją multimedialną (20%)

Zapisz się na bezpłatne szkolenie

Trener prowadzący szkolenie: Agnieszka Olejnik

Miejsce szkolenia:

ADN Centrum Konferencyjne, Warszawa, Aleja Jana Pawła II 25

Data szkolenia:

Zapewniamy:

• praktyczne szkolenie prowadzone przez doświadczonego Trenera – praktyka biznesu
  • profesjonalne materiały szkoleniowe
  • opiekę / doradztwo Trenera do jednego miesiąca po zakończonym szkoleniu
  • przerwy kawowe
  • obiad

Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami »

Na wszelkie dodatkowe pytania odpowie Państwu Opiekun tego szkolenia:

Klaudia Adamusklaudia adamus avenhansen szkolenia

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

klaudia.adamus@fundacja-avenhansen.pl

Uprzejmie prosimy o pobranie dokumentów, wypełnienie, podpisanie i odesłanie do nas. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych muszą być podpisane.

PDF 150x150 RTF 150x150

Zgłoś się szybko na szkolenie!

Wyślij formularz nawet gdy w tej chwili nie ma wolnych miejsc na to szkolenie

SAVOIR-VIVRE I AUTOPREZENTACJA w kontaktach zawodowych – czyli bezpłatne szkolenie z umiejętności zachowania się w różnych okolicznościach

BRAK WOLNYCH MIEJSC NA NAJBLIŻSZY TERMIN KOLEJNY TERMIN PLANOWANY NA 2020 rok Twój wizerunek, własny styl i sposób, w jaki...